Forumuri, Workshopuri și Ateliere cu Mediul de Afaceri

În cadrul proiectului Future Stars ne face o deosebita plăcere sa va invităm la o
întâlnire comună între mediul academic și cel de afaceri

Vor dezvălui secrete bine păzite de HR:
Andreea Beatrice Vulpe – Onboarding Office
Ioana Bugus – Senior Recruiter

În data de 13 decembrie 2021, la ora 18.00, vă așteptăm cu drag la un workshop în cadrul căruia veți descoperi cele mai inspirate strategii care pot fi adoptate de un student pentru a începe o carieră de succes.

Facultatea de Economie Teoretică și Aplicată alături de CONPET S.A. are plăcerea de a vă invita la o întânire comună facultate și mediul de afaceri.

Marți 18 Mai, 2021, in cadrul Proiectului Future Stars va asteptam la un workshop-ul pentru abilități și competențe utile pentru o carieră de succes.

Luni 19 Aprilie, 2021, in cadrul Proiectului Future Stars va asteptam la un Forum cu partenerii din mediul de afaceri