Familia si cariera: Mit sau realitate

💡Sunteți curioși dacă echilibrul între familie și carieră este un mit sau o realitate?

☝️Vom încerca să aflăm răspunsul la această întrebare pe 9 aprilie 2024 la conferința “Familia și Cariera: MIT sau REALITATE”, organizată în cadrul Săptămânii Europene a Tineretului, de Facultatea de Economie Teoretică și Aplicată din cadrul ASE, în colaborare cu ASFANU-Asociația Familiilor Numeroase și ASEAC-Asociația Studenților în Economie, Afaceri și Comunicare.

🎤 Evenimentul isi propune sa ofere tinerilor ocazia de a vorbi despre valorile și prioritățile generației lor, iar speakerilor care sunt atât părinți cât și profesioniști de succes, să împărtășească perspectiva lor, despre echilibrul între obligațiile de familie și aspirațiile profesionale.

#familienumeroasa